Rodzaje terapii

Nasze usługi są całkowicie dobrowolne. Skupiamy się na psychoterapii zaburzeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, depresji oraz lęków. Podczas terapii analizujemy aspekty Twojego życia, takie jak styl życia czy środowisko, żeby dotrzeć do sedna problemu. Wszędzie, gdzie jest to możliwe, zapraszamy również rodzinę i bliskich do pomocy w skierowaniu Cię na właściwą ścieżkę powrotu do zdrowego trybu życia.

Patrząc z Skyscaper
Group Meeting
Inpatient Drug Abuse Treatment

Psychoterapia zaburzeń związanych z czynnościami behawioralnymi

Uzależnienia behawioralne takie jak hazard, zakupy, internet, gry komputerowe, sex, kredyty, to współczesne choroby. Obok uzależnień chemicznych to właśnie uzależnienia behawioralne mogą zniszczyć życie, relacje. Ucieczka w nowe uzależnienia sprawia, że choć na chwilę można doznać ulgi, zapomnienia podobnie jak przy zażywaniu różnych substancji.

Psychoterapia zaburzeń depresyjno-lękowych

Zaburzenia depresyjno - lękowe powodują bardzo dużo ograniczeń. Depresja i różnego rodzaju lęki uważane są za jedne z najczęściej występujących zaburzeń. To nie tylko smutek. Obecnie depresja ma wiele twarzy. Poprzez oddziaływania psychoterapeutyczne można poprawić jakość życia. Psychoterapia zaburzeń depresyjno - lękowych przynosi ogromne zmiany w funkcjonowaniu. Jako wykwalifikowana kadra wiemy jak trudno jest żyć z depresją czy zaburzeniami lękowymi, jak bardzo utrudnia to zdrowe funkcjonowanie. Poprzez psychoterapię mamy możliwość dokonania zmian w życiu, sposobie myślenia.

Psychoterapia zaburzeń związanych używaniem substancji psychoaktywnych

Ten rodzaj leczenia prowadzimy w grupie oraz indywidualnie  takich warunkach pacjenci najlepiej na niego reagują. Preferujemy podejście pielęgnacyjne, z naciskiem na edukację i wsparcie konieczne do parcia do przodu. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc pacjentom przerwać zły moment w ich życiu i zacząć od nowa.

 

Maszewo 14A, 09-400 Brwilno

  • Facebook