Anna Stelmaszczuk


Kiedy z serca płyną słowa...
Najmocniej polecam ośrodek Empatia. Fantastyczne miejsce i jeszcze lepsi (czyt. Lepsiejsi) terapeuci! Powiedziałam kiedyś, ze pierwszy krok zaczyna się od zdania sobie sprawy/przyznania się, że ma się problem. Teraz myśle iż jednak od chęci zmiany. Dziękuje z całego serca Terapeutom: Ewelinie, Jackowi i Wojtkowi (wymieniam w kolejności poznania) za wysłuchanie (nie ocenianie) i pokazanie mi drogi. Dzięki Wam dziś czuje się silniejszym człowiekiem (czyt. ludziem). Poczucie, ze w chwili słabości mogę do Was zadzwonić wiele mi daje. Ciema (ćma, nie mucha) nie siada! Uściskajcie Piesa (Tosieńkę) ode mnie proszę i mam nadzieje ze do szybkiego zobaczenia (w sensie z wizyta ;)

Krzysztof Kowalczyk


Wszystkim którzy szukają pomocy dla siebie lub najbliższych polecam ten ośrodek. Terapeuci z dużym doświadczeniem indywidualne podejście do każdego pacjenta atmosfera rodzinna, położenie wspaniałe cisza, spokój,w koło dużo przyrody co daje się wyciszyć i pracować nad sobą. Pokoje konfortowe, do dyspozycji jacuzzi co wspaniałe odpręża. Polecam z całego serca.

Szymon Kosma


Bardzo dobry ośrodek terapełtyczny polecem świetna forma terapi i zadbanie o człowieka , cały dzień zorganizowany ;)

Adrian


Profesjonalizm piękna spokojna okolica( Brudzeński Park Krajobrazowy), profesjonalni terapeuci. Nowa świetnie wyposażona nieruchomość. Idealne miejsce na rozpoczęcie trzeźwieni.

Martyna Zachmann


Niezastąpiona, profesjonalna kadra w niesamowitym miejscu. Świetne warunki na bardzo wysokim poziomie, kameralne grono gwarantujące lepsze wyniki w terapii. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, ogrom zrozumienia i chęć pomocy każdemu, bez względu na historię i rodzaj dotykanego problemu.

Hania

Wyszkolona kadra z ogromnym doświadczeniem. Bardzo komfortowe warunki pobytu, świetnie usytuowany ośrodek. Kontakt z naturą umożliwiający wyciszenie, kameralne grono gwarantujące lepsze wyniki w terapii. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, świetny kontakt z terapeutami, którzy służą pomocą o każdej porze.

Magda

Bardzo dobry ośrodek leczenia uzależnień, przemiła atmosfera , pełna zrozumienia i empatii. Polecam z serca Magda

Ania

Miejsce, pełne ciepła, zaangażowania i chęci pomocy.Terapia prowadzona na wysokim poziomie, przez specjalistów. Prawdziwie domowa atmosfera, a przyroda wokół skłania do refleksji, sprzyja terapii. Wewnątrz skupienie, empatia, wsparcie. Polecam.

Patryk

Bardzo dobra terapia na wysokim poziomie. Poruszane były ciekawe tematy. Profesjonalni Terapeuci którzy znają się na rzeczy. Warunki ośrodka sprzyjają czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Wojtek

Najlepsze miejsce do pozbycia się swoich problemów. Indywidualne podejście, cisza i spokój, profesjonalna kadra i przemiła atmosfera. Bardzo kameralna grupa, idealne miejsce do pracy nad sobą. Infrastruktura jak w 5* hotelu.

Honorata

Zaskakująco przyjazny i przytulny ośrodek, choć nazwa “ośrodek” nie do końca adekwatna. To po prostu bardzo ładny i wygodny dom z kompetentnymi gospodarzami, gdzie od pierwszych chwil nabrałam przekonania, że jestem we właściwym i dobrym miejscu. Zrozumienie, przychylność, miła atmosfera i program, który pozwala odetchnąć zarówno od codziennych trosk, jak i wielkiego ciężaru, jakim jest uzależnienie. Serdecznie polecam.

Damian

Ośrodek położony w idealnym miejscu wśród natury, z dala od zgiełku miast. Terapeuci indywidualnie podchodzą do problemów, atmosfera jak w domu, tylko że są osoby które mogą ci pomóc. Osobiście kończę za kilka dni terapię i wiem że po tylu latach w uzywkach to miejsce jest najlepszą rzeczą jaka mnie spotkała w życiu. Dziękuję wam!

Olga

Witam serdecznie .Ośrodek “Empatia” to Fantastyczne miejsce – profesjonalni terapełci ,młoda kadra.Bardzo zaangażowani w swoją pracę .Widać ,że pokładają całą swoją energię i ❤️ serce .Wspaniali ludzie .Sam ośrodek położony jest w magicznym miejscu .Na pewno każdy poczuje się jak w domu .Odnajdzie swoje miejsce i cel .Życie to dar ,dlatego ratujcie się w tym miejscu .W najlepszym Ośrodku w Polsce .Serdecznie polecam .Wyrazy szczergo szacunku i uznania dla grona persolenu .Pozdrawiam ciepło.

Eliza

Cudowne miejsce , gdzie w komfortowych warunkach oraz dzięki pełnym zrozumienia i empatii terapeutom można rozkwitnąć, poznać swoją wartość, dowiedzieć się jak dbać o siebie i jak zaspokajać swoje potrzeby tak, aby osiągnąć dobrostan, w którym używki nie są już potrzebne.

Laura

Bardzo pomocne miejsce z przyjemna, rodzinna atmosfera, wspaniali terapeuci i bardzo dobrze zorganizowany czas, dziękujemy bardzo! Pozdrawiam

Marek

Szkoda że tak późno trafiłem w takie miejsce 😀
Jestem bardzo zadowolony z terapii. Wszystko w jasny sposób zostało mi wytłumaczone otrzymałem pomoc jakiej oczekiwałem. Terapeuci doświadczeni wiedzą co robią. Warunki komfortowe a także bardzo przyjazna rodzinna atmosfera. Będąc tutaj przywrócono mi wiarę w ludzi. Szczerze polecam. Oby tak dalej 🙂