Wojciech Jastrowicz

Psycholog.Terapeuta uzależnień

Ukończyłem Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE Brok i Akademie Ekonomiczno - Humanistyczną w Warszawie na wydziale Psychologii. Od wielu lat pracuję z ludźmi mającymi problemy związane z różnymi substancjami psychoaktywnymi oraz ich bliskimi. W swojej pracy skupiam się na tym aby podejść do pacjenta przede wszystkim jak do człowieka gdyż uzależnienie to choroba a chorobę można leczyć. Terapia uzależnień to droga aby poznać siebie i swoje emocje – jestem po to by Towarzyszyć Ci w tej drodze. Nieść pomoc drugiemu człowiekowi to sprawiać, by mógł zacząć żyć inaczej, piękniej, widząc świat lepszym. Praca ta daje mi energię i siłę do walki o kolejne życia. Ze swojej strony mogę zapewnić wysoką jakość pracy i empatyczne, indywidualne podejście do każdej osoby z należytą mu godnością.

 

Ewelina Raszka

Specjalistka psychoterapii uzależnień.Pedagog

Jestem biegłą sądową w przedmiocie uzależnienia od alkoholu przy Sądzie Okręgowym we Włocławku, magistrem Pedagogiki Resocjalizacyjnej. Prowadzę również psychoterapię par i rodzinną w prywatnym Gabinecie Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej REHAB we Włocławku. Przez kilka lat byłam wychowawcą w domu dziecka gdzie zdobyłam umiejętności potrzebne do pracy z młodzieżą. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, które zdobyłam w toku współpracy zarówno z prywatnymi ośrodkami terapii uzależnień jak i ośrodkiem monarowskim. Pracuje za pomocą najnowocześniejszych metod psychoterapii uzależnień. Z pasją walczę o trzeźwość każdego pacjenta. Pomaganie innym ludziom to moja misja.

 

Jacek Błażejewski

Specjalista psychoterapii uzależnień. Psychopedagog

Jestem absolwentem Psychopedagogiki Kreatywności Akademii Pedagogiki Specjalnej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i młodzieżą ale przede wszystkim z dorosłymi w Polsce i w USA. Obecnie jestem w trakcie szkolenia na Specjalistę  Psychoterapii Uzależnień CARE Brok. Podchodzę z ogromnym szacunkiem do każdego napotkanego człowieka. Jestem komunikatywny przez co bardzo łatwo nawiązuję kontakty z nowo spotkanymi osobami. Praca z osobami, które borykają się z problemami to mój życiowy cel. Uwielbiam to co robię i czuję się w tym spełniony. Moją  pasją  jest kino, teatr oraz literatura. Lubię aktywnie spędzać czas uprawiając sport i turystykę krajoznawczą.

 

Ewa Falkowska

Instruktor jogi

Z jogą zetknęłam się po raz pierwszy w 2004 roku nie mając za dużej wiedzy na jej temat. Poszłam na pierwsze zajęcia i tak rozpoczął się zupełnie nowy rozdział w moim życiu. Po dwóch latach intensywnej praktyki poproszono mnie o poprowadzenie zajęć  w szkole tańca. Nie odmówiłam i po kilku miesiącach moja pasja stała się moją pracą. Jest mi niezmiernie miło, że tą pasją mogę się teraz podzielić z uczestnikami Ośrodka Terapeutycznego EMPATIA.

 

Maszewo 14A, 09-400 Brwilno

  • Facebook